Przejdź do głównej treści
Pomiń baner
20201015

Dofinansowanie na wykonanie prac magisterskich

Data: 15.10.2020 - 31.10.2020
Organizator: POB BioS
Witryna internetowa wydarzenia: https://bios.id.uj.edu.pl
Dofinansowanie na wykonanie prac magisterskich

Nabór wniosków na dofinansowanie realizacji prac magisterskich, których tematyka nawiązuje do tematyki poszczególnych domen badawczych POB BioS

O dofinansowanie może wystąpić nauczyciel akademicki – pracownik badawczy, dydaktyczny lub badawczo-dydaktyczny – zatrudniony na Uniwersytecie Jagiellońskim i pełniący funkcję opiekuna/promotora studenta 1. lub 2. roku studiów magisterskich drugiego stopnia, a także 4. lub 5. roku studiów jednolitych magisterskich, których tematyka związana jest z POB BioS, po podpisaniu deklaracji wyboru promotora pracy magisterskiej.
 
Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi 2 000 zł. Środki finansowe przyznane w ramach dofinansowania muszą być wykorzystane na prowadzenie badań naukowych, w tym na zakup odczynników i materiałów jednorazowego użytku niezbędnych do przygotowania pracy (środki zużywalne).
 
Wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane w terminie 15–31 października 2020 r.
 
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 listopada 2020 r. 
 
Przed złożeniem wniosku należy się zapoznać z regulaminem dofinansowania dostępnym poniżej. Złożenie wniosku jest równoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu.
 
Elektroniczny formularz wniosku jest dostępny TUTAJ
 
Po wypełnieniu formularza Wnioskodawca otrzyma wiadomość zwrotną (e-mail) potwierdzającą wysłanie wniosku. W przypadku braku takiego powiadomienia, w pierwszej kolejności proszę sprawdzić katalog wiadomości-śmieci (spam) w swojej skrzynce. 
Pliki do pobrania
Regulamin