Logo POB Bios w kolorach niebiesko-kolarowych

Nawigacja Nawigacja

Nowa inicjatywa w CITTRU

13.11.2020
Centrum Transferu Technologii CITTRU ogłosiło konkurs dla naukowców na dofinansowanie wczesnego etapu prac badawczych, których celem jest powstanie innowacji i uzyskanie rezultatów koniecznych do dokonania zgłoszenia patentowego lub pierwszej wersji produktu lub usługi.
więcej o Nowa inicjatywa w CITTRU
Zapowiedź nowego konkursu dla studentów

09.11.2020
​W pierwszej połowie listopada w Priorytetowym Obszarze Badawczym BioS (POB PioS) zostanie ogłoszony konkurs na Studenckie Minigranty Badawcze.
więcej o Zapowiedź nowego konkursu dla studentów
Zapowiedź nowego konkursu dla naukowców

09.11.2020
Na początku listopada w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ) w Priorytetowym Obszarze Badawczym BioS (POB BioS) zostanie uruchomiony konkurs na indywidualne Minigranty badawcze.
więcej o Zapowiedź nowego konkursu dla naukowców
Dofinansowanie prac magisterskich

02.11.2020
W dniu 31 października zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie realizacji prac magisterskich, których tematyka łączy się z tematyką badawczą POB BioS. Do komisji wpłynęło łącznie 140 podań.
więcej o Dofinansowanie prac magisterskich
Nowe działanie POB BioS

06.10.2020
W ramach programu strategicznego ID.UJ – POB „Biologia strukturalna i translacyjna – BioS” w dniu 15 października 2020 r. został ogłoszony nabór wniosków na dofinansowanie wykonania prac magisterskich związanych z tematyką badawczą POB BioS.
więcej o Nowe działanie POB BioS