Logo POB Bios w kolorach niebiesko-kolarowych

Nawigacja Nawigacja

AKTUALNOŚCI

20.09.2021
W POB BioS ogłoszono wyniki konkursu na minigranty dla naukowców realizowane we współpracy krajowej lub międzynarodowej.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty realizowane we współpracy krajowej lub międzynarodowej
Studencka konferencja BioS

08.06.2021
Koło Naukowe Studentów Biochemii Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ „N.zyme” zaprasza do udziału w Studenckiej Konferencji BioS, która odbędzie się 25 czerwca 2021 roku w trybie zdalnym.
więcej o Studencka konferencja BioS
Wyniki konkursu na minigranty dla naukowców

20.01.2021
​W dniu 19 stycznia 2021 r. w POB BioS zostały ogłoszone wyniki pierwszego konkursu na indywidualne minigranty dla naukowców. Środki w łącznej kwocie blisko 1,5 mln zł przyznano 52 badaczom.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty dla naukowców
Wyniki konkursu na Studenckie Minigranty Badawcze

16.12.2020
Komisja rozstrzygnęła konkurs ogłoszony 1 listopada, w którym Zespoły składające się ze dwóch lub trzech studentów studiów magisterskich prowadzonych w UJ mogły się ubiegać o dofinansowanie na przeprowadzenie własnych badań.
więcej o Wyniki konkursu na Studenckie Minigranty Badawcze
Zwycięzcy konkursu Interdyscyplinarna współpraca bio-medyczna

01.12.2020
1 grudnia ogłoszone zostały wyniki konkursu „Interdyscyplinarna współpraca bio-medyczna” współorganizowanego przez POB BioS oraz POB qLife.
więcej o Zwycięzcy konkursu Interdyscyplinarna współpraca bio-medyczna