Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

 

Logo - Research University Excellence Initiative (RUEI)
 
Logo of PRE BioS

Navigation Navigation

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

November 2020

20201101
Previous week
Next week

Studenckie Minigranty Badawcze

Date: 01.11.2020 - 30.11.2020
Organiser: POB BioS
Studenckie Minigranty Badawcze

POB BioS ogłasza konkurs na Studenckie Minigranty Badawcze. Nabór wniosków trwa do 30 listopada 2020 r.

Opis: Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie mechanizmów pozyskiwania i rozwoju utalentowanych studentów poprzez wsparcie prowadzenia własnych minigrantów naukowych. O finansowanie takie może ubiegać się zespół składający się z co najmniej dwóch studentów studiów II stopnia lub 4 i 5 piątego roku jednolitych studiów magisterskich w UJ, którzy wspólnie przygotowują wniosek o finansowanie projektu w ramach ogłoszonego konkursu na minigrant i którzy będą realizować badania w co najmniej dwóch jednostkach POB BioS. Zgłoszony projekt nie może być częścią innego projektu badawczego, w szczególności finansowanego z NCN, ID.UJ, FNP, będącego w fazie zgłoszenia lub już prowadzonego w jakiejkolwiek jednostce POB BioS. Całkowita kwota przeznaczona na realizację pojedynczego projektu nie może przekroczyć 10000 PLN. Badania objęte finansowaniem powinny być zakończone do 30 czerwca 2021 roku.

Adres strony na której można złożyć wniosek dostępny jest po zalogowaniu poświadczeniami UJ: https://strefaid.uj.edu.pl/Konkurs?kod=1ebfbe0d-1d92-49a9-9f65-6fd6c5883ffa

Do kogo skierowany jest konkurs:  Zespół składający się z dwóch lub trzech studentów studiów II stopnia lub studentów czwartego lub piątego roku jednolitych studiów magisterskich w UJ.

Termin przyjmowania wniosków: 1 listopada 2020 r. - 30 listopada 2020 r.

UWAGA: Ze względu na konieczność przejścia na nowy system składania wniosków konkursowych w ramach ID.UJ, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która w 4 krokach pokazuję, jak uniknąć podstawowych błędów podczas składania wniosku.

Download files
Terms and conditions