Przejdź do głównej treści
Pomiń baner
20211021

Dofinansowanie na wykonanie prac magisterskich

Data: 21.10.2021 - 08.11.2021
Organizator: POB BioS
Witryna internetowa wydarzenia: https://bios.id.uj.edu.pl
Dofinansowanie na wykonanie prac magisterskich

Drugi nabór wniosków na dofinansowanie realizacji prac magisterskich, których tematyka nawiązuje do tematyki poszczególnych domen badawczych POB BioS

O dofinansowanie może wystąpić nauczyciel akademicki – pracownik badawczy, dydaktyczny lub badawczo-dydaktyczny – zatrudniony na Uniwersytecie Jagiellońskim i pełniący funkcję opiekuna/promotora studenta 1. lub 2. roku studiów magisterskich drugiego stopnia, a także 4. lub 5. roku studiów jednolitych magisterskich, których tematyka związana jest z POB BioS, po podpisaniu deklaracji wyboru promotora pracy magisterskiej. Nie można ubiegać się o dofinasowanie dla studenta, który już w zeszłym roku takie dofinansowanie dostał.
 
Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi 3 000 zł. Środki finansowe przyznane w ramach dofinansowania muszą być wykorzystane na prowadzenie badań naukowych, w tym na zakup odczynników i materiałów jednorazowego użytku niezbędnych do przygotowania pracy (środki zużywalne). Środki powinny zostać wydane do 30 września 2022 r. W miarę możliwości prosimy o sprawne wydawanie środków (jeśli to możliwe nawet w roku 2021 r.)
 
Wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane w terminie od 25 października do 8 listopada 2021 r.
 
Ogłoszenie wyników nastąpi 18  listopada 2021 r. 
Elektroniczny formularz wniosku jest dostępny TUTAJ
 
Przed złożeniem wniosku należy się zapoznać z regulaminem dofinansowania dostępnym poniżej. Złożenie wniosku jest równoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu.
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu (2020)