Przejdź do głównej treści
Pomiń baner
20201101

Studenckie Minigranty Badawcze

Data: 01.11.2020 - 30.11.2020
Organizator: POB BioS
Studenckie Minigranty Badawcze

POB BioS ogłasza konkurs na Studenckie Minigranty Badawcze. Nabór wniosków trwa do 30 listopada 2020 r.

Opis: Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie mechanizmów pozyskiwania i rozwoju utalentowanych studentów poprzez wsparcie prowadzenia przez nich własnych minigrantów naukowych. O minigrant mogą się starać studenci, którzy wspólnie przygotowują wniosek i zaplanują badania w co najmniej dwóch jednostkach POB BioS. Zgłoszony projekt nie może być częścią innego projektu badawczego, w szczególności finansowanego z NCN, ID.UJ, FNP, będącego w fazie zgłoszenia lub już prowadzonego w jakiejkolwiek jednostce POB BioS. Całkowita kwota przeznaczona na realizację pojedynczego projektu nie może przekroczyć 10 000 PLN. Badania objęte finansowaniem powinny być zakończone do 30 czerwca 2021 roku.

Adres strony na której można złożyć wniosek dostępny jest po zalogowaniu poświadczeniami UJ: https://strefaid.uj.edu.pl/Konkurs?kod=1ebfbe0d-1d92-49a9-9f65-6fd6c5883ffa

Do kogo skierowany jest konkurs:  Zespół składający się z dwóch lub trzech studentów studiów II stopnia lub studentów czwartego lub piątego roku jednolitych studiów magisterskich prowadzonych w UJ.

Termin przyjmowania wniosków: 1 listopada 2020 r. – 30 listopada 2020 r.

UWAGA: Ze względu na konieczność przejścia na nowy system składania wniosków konkursowych w ramach ID.UJ, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która w 4 krokach pokazuję, jak uniknąć podstawowych błędów podczas składania wniosku.

W razie wątpliwości lub pytań związanych z konkursem prosimy o kontakt: pob-bios@uj.edu.pl

Pliki do pobrania
Regulamin konkursu (Uwaga - w pliku została umieszczona błędna data zakończenia naboru wniosków)